ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/CE OZP
kraj:
Hlavní město Praha
město:
Praha
mzda:
3 500 Kč/měsíc
náplň práce:

Jsme stabilní společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti ostrahy a ochrany majetku. Naši klienti jsou nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Německu. Na trhu působíme od roku 1991 aktuálně zabezpečujeme více než 300 objektů. Pro našeho významného klienta hledáme posilu týmu.

Lokalita:  Bytový komplex Praha Libeň

Mzda: 3 500 Kč / měsíc

Směnnost: práce 5 hodin týdně / 1 hodina denně nebo 2 x týdně - 2,5 hod.

Náplň práce:

  • Provádí manuální úklid a čistění podlahových ploch apod.
  • Odstraňuje prach z povrchů nábytku a zařízení
  • Úklid velínu, toalety + další 2 místnosti 1x za měsíc
požadujeme:
  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
nabízíme:
  • Práce ve stabilní společnosti
  • Pravidelně vyplácená mzda
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Možnost kariérního růstu
  • Práci na HPP, vhodné pro OZP

Zaujala Vás tato pozice? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle: 773 766 674, 606 618 006 nebo e-mailu: nabor@protecton.cz

Jsme tu pro Vás Po-Pá v čase 7:00-16:00 hod. Sdělíme Vám podrobné informace o nabízené pozici, případně nabídneme jiné pracovní místo.

Nemůžete se nám dovolat? Zanechte zprávu, ozveme se Vám hned, jak to bude možné.

PROTECTON HOLDING, a.s.

Partyzánská 1/7, Holešovice, Praha 7, 170 00 Praha

E-mail: nabor@protecton.cz

Více informací o společnosti najdete na našem webu.

Při zájmu volejte kolegyni Martinu na telefonním čísle: +420 773 766 674
nebo vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme.
Celé jméno *
Telefon *
Poléžky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kontakty

Partyzánská 1/7

170 00 Praha 7

MOB: (+420) 704 999 901

E-MAIL: info@protecton.cz

IČ: 17068797