RECEPČNÍ (OZP) – muzejní instituce - víkendové směny – Praha centrum
kraj:
Hlavní město Praha
město:
Praha
mzda:
165Kč/hod
náplň práce:
  • Zodpovídání telefonických dotazů v českém a anglickém jazyce, přepojování na kompetentní oddělení
  • Přijímání a evidence návštěv do systému
  • Poskytování informací v českém a anglickém jazyce
  • Zajišťování plynulosti a každodenního chodu recepce
  • Pracovní doba: So-Ne/Svátky – 9:45 – 18:15 hod
požadujeme:
  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti, příjemné reprezentativní vystupování
  • Kladný vztah ke kultuře a historii
nabízíme:
  • Mzda: 165Kč/hod
  • Možnost kariérního růstu
  • Stabilní zaměstnání, pravidelný měsíční příjem
  • Práci v zajímavém oboru
  • Práci na HPP – vhodné pro OZP
  • Lokalita – Praha centrum

PROTECTON HOLDING,  a.s.

Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7

Tel. číslo: 773 766 674, v případě zájmu nás prosím kontaktujte od Po-Pá v čase 8:00 – 16:00

E-mail: nabor@protecton.cz

Více informací o společnosti najdete na našem webu

Při zájmu volejte kolegyni Martinu na telefonním čísle: +420 773 766 674
nebo vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme.
Celé jméno *
Telefon *
Poléžky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kontakty

PROTECTON HOLDING, a.s.

Partyzánská 1/7

170 00 Praha 7

MOB: (+420) 704 999 901

E-MAIL: info@protecton.cz

IČ: 17068797